Hakkımızda

Mehter Takımı Organizasyon Hizmetleri

Mehter Takımı Organizasyon Takımı

Mehter Takımı Organizasyon Hizmetleri

Şanlı ecdadımızın savaş meydanlarında düşmana ürperti veren, askerlerimize moral veren MEHTERAN ekibimizle sizleri tarihi bir yolculuğa çıkarıyoruz.

Düğün, sünnet, açılış, asker uğurlama, konser, festival ve diğer özel günlerinizde Mehter Organizasyon Hizmetlerimizden yararlanmak için bizi arayabilirsiniz, bizden fiyat almadan karar vermeyin. Mehter Organizasyon Hizmetleri fiyatlarını öğrenmek için 0 536 458 95 45 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Mehter Takımı Osmanlı Devleti’nden alışılagelmiş bir gelenektir.

Mehter Takımı günümüzde Düğünlerde, Kına Gecelerinde, Açılışlarda, Kutlamalarda, Asker Uğurlama ve daha birçok alanda vazgeçilmez adetlerimizden birisidir. Mehter Takımı Organizasyon Takımı ile geçmişe yolculuk yapacak Mehter Marşları ile misafirlerinize unutulmaz anlar yaşatacaksınız.

Mehter; Osmanlı Yeniçeri Askeri Bandosu dünyanın en eski askeri bando gruplarındandır. Farsça mihter kelimesinden türemiştir. Bu kelimenin ulu, şanlı ve hür gibi anlamları vardır. Mehter'de üç önemli sembol yer alır. OCAK - SANCAK - ZAFER.

Şanlı Tarihimizin yaşanmasına ve yaşatılmasına vesile olan mehteranlar günümüzde sünnet, düğün, dükkan ve mağaza açılış, asker uğurlama, konser, festival, misafir alma, gelin alma, ramazan etkinlikleri, okul programları vb. gibi organizasyonlarda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Manisa, İzmir, Uşak, Denizli, Kütahya, Balıkesir, Aydın, Muğla,Çanakkale ... Ege Bölgesi başta olmak üzere Tüm Türkiye'de mehter takımı ihtiyaçlarını karşılamak için;

Mehter Takımı Organizasyon Takımı uygun fiyatlarla sizlerin hizmetinizde.

Osmanlıdan Günümüze Gelen Mehter Marşlarını Coşkuyla, Aşkla Ve Muhabbetle Sizler İçin Seslendiriyoruz.

Dünyanın En Eski Askeri Bandosu olan Mehter Takımının tüm gönüllere girmesi adına Mehter Marşlarını Aslına Uygun Bir Şekilde İcra Etmekteyiz. Sizlerde Mehter Takımının bu muhteşem coşkusunun dışında kalmayın; Düğün Organizasyonu, Sünnet Düğünü, Açılış Organizasyonu, Asker Uğurlama ve Ramazan Etkinlikleri gibi özel günlerinizde Mehter Takımı Organizasyon hizmetinizde.

Mehter Organizasyon Hizmetleri için kaç kişilik Mehter Takımı istediğinizi belirleyin ve Fiyat için bize ulaşmanız yeterlidir.

Mehter Takımı Fiyatlarımız İçin Bizi Arayabilir veya Whatsapp hattımızdan direkt mesaj yazabilirsiniz.

MEHTER TAKIMI, ORGANİZASYONU

Bilgi Almak İçin Arayınız

Mehter Takımı Organizasyon

İletişim

Subaşı Mh. Bahadır Sk. No:6/A

Turgutlu / MANİSA

  • dummy+90 536 458 95 45

  • dummy info@mehtertakimiorganizasyon.com

Mehter Organizasyon Hizmetleri

Güzel günlerinizi, mehter takımı ile anlamlı hale getirmek istiyorsanız bir telefonunuz yeterli. Her biri işinin bilincinde olan mehter ekibimizle hizmetinizdeyiz.